Suurpuhastus


Warning: Undefined array key "status" in /data02/virt63370/domeenid/www.haljastus.eu/puhastusteenused/wp-content/themes/autorent/children.php on line 12

Suurpuhastus

Suurpuhastus on kasulik jätta selle valdkonna proffidele

 

Suurpuhastuse vajadus ootab meid tavaliselt ees remonditööde või ootamatute juhtumiste järel. Näiteks võib rendipinna üleandmisel tekkida vajadus, et tarvis on professionaalse koristusfirma abi. Või kui on tegemist kolimisega, on ju igati mõistlik, et uued elanikud saavad sisse kolida puhastesse ehk peaaegu uutesse ruumidesse. 

Suurpuhastus on ühekordne põhjalik pindade puhastus. Meie töö järgselt saab teie töökoht või kodu uue välimuse, mis seega on valmis kohe kasutamiseks. Allpool on näidatud enim aset leidvad tööd:

 

👉  Tolmuimeja tööd ja tolmu võtmine kõigilt pindadelt

👉  Põrandate, põrandakatete ja treppide puhastus ning pesu

👉  Keraamiliste glasuurplaatide, kahhelkivide puhastus

👉  Puitpõrandate puhastus ja hooldus

👉  Sanitaarruumide (WC-de, dušširuumide) puhastus

👉  Mööblipuhastus

👉  Ruumide puhastus ehitusprahist ning prahi ja prügi eemaldamine 

👉  Ehitus- ja remondijärgne suurpuhastus

 

Lisaks eelnevale lööme soovi korral särama ka teie ettevõtte aknad – nagu näiteks sise- ja vaateaknad ning vitriinid. Akende pesu on arukas teostada kaks korda aastas ning sobivaimad ajad selleks on kevad ja sügis.

 

Trepikodade hooldus 

 

Suurpuhastus

Treppide hoolikas ja regulaarne puhastamine muudab elu turvaliseks ja meeldivaks. Me omame trepikodade hooldamisel põhjalikke kogemusi, sellega tagame teie trepikoja ja üldkasutatavate ruumide puhtuse püsimise eest nö iga ilmaga.

Lisaks regulaarsele lepingulisele koristamisele reageerime ka ootamatutele koristamisvajadustele, mis võivad tekkida ootamatult.

 

Lööme pinnad läikima! 

 

Suurkoristus

VAATA SOODSAT KEVADPAKKUMIST!

 

 

.

– Suurpuhastus –

 

Broneeri