Haljastustööd


Warning: Undefined array key "status" in /data02/virt63370/domeenid/www.haljastus.eu/puhastusteenused/wp-content/themes/autorent/index.php on line 11

Haljastustööd on soovitav samuti tellida ikka oma ala spetsialistidelt.

Aedade hooldusena pakume hooajalist hooldust, tavapäraselt kevadest sügiseni kestvat nö komplekshooldust. Kõike seda, mis mõjutab õue mugavust ja ohutust. Nende tööde käigus hoolitseme puhtuse ning korrashoiu eest Teie kinnistul.

Kinnisvara välialade ja sisehoovide eest hoolitsemine on osa meie igapäevatööst.

Ükskõik, kas teil on väike kortermaja hoov või suurem ärikinnisvara õu, hoolitseme selle eest ikka ühtviisi parimal moel. Hoolikalt hooldatud hoov ja puhtad õuealad suurendavad mugavust ja maja väärtust.

Samuti saab tellida abikäe ühekordseks teenuseks. Olgu selleks siis muru niitmine, trimmerdustöö või hekkide ja põõsaste hoolduslõikus. Sügisel pakume lehtekoristust ja talvel hoolitseme selle eest, et kinnistu käiguteed oleksid puhtad ja korras.

👉  Hooajalised taimehooldustööd

👉  Muruplatside kevad- ja sügishooldus (lupjamine ja väetamine)

👉  Samblaeemaldus

👉  Uued- või asendusistutused

👉  Õrnemate taimede ja okaspuude talvekaitse

Lisaks eelnevale saab meilt tellida okste, liiva, prahi ja muu taolise eemaldamist ning ka prügikastide hooldamist. Samuti piirdeaedade värvimist. Tutvu lisaks meie remonditööde võimalustega. 

Põõsaste regulaarsed hoolduslõikused ja harvendamine

Haljastustööd

Hoolduslõikuse käigus eemaldatakse vanemad ja kuivanud ning nõrga elujõuga oksad. See mõjub positiivselt enamustele ilupõõsastele.

Okaspuude heki pügamiseks on tavaliselt sobivaim aeg kas kevad või siis varasügis näiteks august. Olenevalt liigist ja kasvusuurusest pügatakse neid kas kord või kaks aastas.

Kui teil on mure äratallatud või muul moel kannatada saanud muruga, siis pakume muru taastamise/ asendamise teenust.

Küsi julgelt rohkem infot SIIT:

Päikest ja puhtust igasse päeva ja ruumi!

 

– Haljastustööd –

Broneeri