Rehvide müük


Warning: Undefined array key "status" in /data02/virt63370/domeenid/www.haljastus.eu/puhastusteenused/wp-content/themes/autorent/index.php on line 11

Rehvide müük –

Kvaliteet rehvid mõistliku hinnaga. Pakume ainult tunnustatud tootjate rehve. Meie valik hõlmab nii sõiduautode, maasturite kui kaubikute rehve. Palun edastage, mis suuruses rehvide vastu huvi tunnete ja teeme teile kiiresti pakkumise. Tarneaeg on vaid 1 tööpäev.

Maanteeamet manitseb liikleijaid peagi esinevate öökülmade eest. Musta jää tõttu on kerge juhtuma ning pidurdusteekond pikeneb oluliselt. Must jää on autojuhtidele ohtlik ilmastikunähtus. Statistika andmetel põhjustab must jää sõidukitega õnnetusi kaks korda rohkem kui lumised teed ja neli korda rohkem kui märg teekate. Autojuht ei pruugi ohtlikku olukorda õigeaegselt märgata, sest matt jääkirme ei peegeldu teekattelt vastu. Auto termomeeter mõõdab temperatuuri maast kõrgemal ja teepinna miinuskraade see ei näita. Musta jääd võib tekkida udu või vihma langemisest teekattele, mille temperatuur on juba alla nulli. Naastrehvide kasutamine on Eestis lubatud alates 15. oktoobrist – 31 märtsini ning kohustuslik alates 1.detsembrist kuni 1. märtsini. Lamellrehvidega, millele on märgitud M+S, MS või M&S tähistus on lubatud liigelda kogu aasta jooksul.

Küsi julgelt rohkem infot SIIT:

–  Rehvide müük

Broneeri